четвер, 7 квітня 2011 р.

Яку машинку для вирізання обрати...

Привіт моїм читачам! Я до вас за порадою.
Загорілась я купити собі машинку на заміну дироколам. Обрала одну, але ж у мене є інтернет...і я уже не знаю чи я правильно обрала)))
Розкажу про мої сумніви, а ви з власного досвіду, або досвіду знайомих схиліть мене до тієї, чи іншої манишки :)
Такс...
В ній мені подобається можливість вирізати детальки різного розміру; картріджі на який поміщається до 100 елементів; вона маленька; електронна...Але там не має тиснення (чи то я щось недочитала). Картріджі досить дорогі. І я ніде не знайшла яку максимальну товщину вона ріже. А що буде якщо десь контакт перегорить?)
2. Машинка для вырезания и тиснения Cuttlebug (
В ній є тиснення; механіка завжди надійніша; можна робити чіпборди А от мінусів трохи багацько. Ножі дають досить обмежені функції, і вони теж не з дешевих. Час від часу треба замінювати ті "дошки".
3. Машинка для вырезания и тиснения Sizzix Big Shot Machine - Black
Така ж як попередня. Але я не дуже зрозуміла, яка з них краща. 
Дівчата, дуже потрібна ваша допомога! Чоловік хоче зробити подарунок на річницю, а я боюсь прогадати(( Машинки не з дешевих. 
Чи краще залишись з дироколами...і не морочити собі голову?)

7 коментарів:

 1. О, я не знаю, чула, що друга - найкраща. Її дуже рекламують.

  ВідповістиВидалити
 2. що я можу тобі сказати ))))
  я є власником другої машинки ))) вона краща від третьї тим що більше ножів інших фірм до неї підходять ( при потребі можу розказати більше ;))
  а першу бачила за кордоном, правда вона там була в районі 250 євро ))) тому я її і не взяла ))) на разі не бачу ніде до неї картриджів, а замовляти....незнаю, мені простіше купити більше ножів для Катлбагу і всі папки теж продаються ))))

  ВідповістиВидалити
 3. Дякую дівчата.
  Зірочка :) якщо можна, то розкажи) Хочеш на пошту (mashazhelem@gmail.com), а ні то сюди. Може ще комусь пригодиться)

  ВідповістиВидалити
 4. наскільки я зрозуміла то в першій машинці тиснення немає (((
  чому я для себе вибрала Катблаг ))) по-перше, я більше довіряю механіці, бо в разі поломки незнаю хто в нас тут на Україні полагодить. Підходять ножі всіх фірм,і папки для тиснення тобто є величезний вибір. так, потрібно для ножів Спелбіндерс ще докупляти набір ковриків для тиснення, але їх ти купляєш один раз, дощечки до машинки періодично треба міняти, але вони є в наявності і коштують не настільки дорого. Трохи ще в Яни є тут цікавого про машинки
  http://www.zrobysama.com.ua/?p=4491
  ти питай що саме тебе цікавить ;)

  ВідповістиВидалити
 5. А ще є така маленька машинка ZAZ, вона коштує 300-400 грн,)))ціна смішна, але яка вона, чому вона така дешева? Вона вирізає елементи малого розміру?

  ВідповістиВидалити
 6. Соломійка, до неї дуууууууже мало ножів є в нас принаймі і мало які з інших до неї підходять (((( це ж таку Мар"янка виграла ;)

  ВідповістиВидалити
 7. Дівчатка, дякую за коментарі. Зірочка, написала тобі в приват.
  А як на вашу думку, вигідніше машинка чи дироколи?
  Я ж поки роблю для себе і близьких. То не буде зайвою тратою грошей?)

  ВідповістиВидалити